Hakkımızda

İZOBOR BORU sektöründe proje, satış ve üretim konusundaki tecrübelerini birleştiren üç genç mühendisin ortaklığı olarak yeni nefes ve heyecanla 2005 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

İlk önce Türkiye’nin büyük ve gözde firmaları ile gelişmiş OSB’nin enerji, sera ve endüstriyel buhar hatları işlerinde proje ve müşavirlik hizmeti vererek çalışmalarına başlasa da daha verimli ve kullanıma uygun çözümler üretmek üzere 2006 yılında izolasyonlu boru ve ek parçaları imalatına başlamıştır.

İşlerin başlangıç aşamasında bedelsiz proje hizmeti sunarak, ihtiyaçların iyi tespit edilmesi ve gerekli teşhislerin konulmasından sonra optimum yatırım maliyeti ve malzeme kullanımı ile işlerin tamamlanmasını sağlamıştır.

İmalatta geçen yıllar içerisinde sektörün dünyadaki dev firmalarını yakından takip ederek aynı teknoloji ve ürünleri ülkemizde de üretmek için gayret gösterip yatırımlar yapmak istese de ülkedeki talebin sınırlı olması ve ihracat için nakliye dezavantajından dolayı bu yatırımları gerçekleştirememenin eksikliğini hep yaşamıştır.

İZOBOR BORU mühendislik misyonunun verdiği sorumluluk ve ahlaki etik ’i hiçbir zaman elden bırakmamış ve her zaman iyi ve kaliteli girdi, iyi ve kaliteli ürün olarak imalat ’tan çıkar şiarı ile kurulduğu günden itibaren hep takdir ve teşekkür edilerek işlemini tamamlayan sektörün lider firması olmuştur.